Flamboyage – trend na refleksy L’Oréal coraz popularniejszy. Jak je uzyskać?

Refleksy na włosach to trend utrzymujący się już od wielu sezonów. Ich rosnąca popularność spowodowała modę na tzw. flamboyage, czyli koloryzację ton w ton pozwalającą na naturalne rozjaśnianie włosów i uzyskanie subtelnych refleksów na włosach. Jak zrobić refleksy L’Oréal na swoich włosach? To proste – sięgnij po farby do włosów bez amoniaku Dia Richesse! Koloryzacja Dia pozwoli Ci na bezpiecznie rozjaśnienie włosów i odświeżenie fryzury bez ich niszczenia!

Refleksy na włosach – jak zrobić?

Refleksy na włosach skutecznie wypierają tradycyjną koloryzację, która to nierzadko kojarzyła się z tzw. “hełmem”, czyli bardzo jednolitym, widocznym z daleka sztucznym kolorem włosów, który sprawiał, że fryzura wyglądała jak peruka. Podobnie się stało z baleyagem, na szczęście dla wszystkich z mody dawno już wyszły rzucające się w oczy pasemka o kolorach bardzo kontrastujących z naturalnym kolorem włosów. Flamboyage to najmodniejszy trend polegający na trójwymiarowej koloryzacja włosów. Jego efekt jest naturalny, włosy powinny wyglądać jak muśnięte słońcem. Podkreśla naturalny kolor poprzez nałożenie refleksów na całej długości włosów. Technika nakładania farby jest bardzo delikatna, nie niszczy włosów jak klasyczne farbowanie oraz dzięki efektowi głębi sprawia, że po rozjaśnieniu włosów tylko na poszczególnych pasmach zyskuje się optyczne uniesienie włosów i zwiększenie ich gęstości.

Refleksy L’Oréal – Dia Richesse

Dia Richesse to gama farb do włosów stworzona do koloryzacji ton w ton – czyli bardzo delikatnej i subtelnej, idealnej do stworzenia świetlistych refleksów na włosach. Jeśli zastanawiałaś się kiedyś, jak uzyskać efekt pięknych refleksów na ciemnych włosach bez utleniania czy agresywnego rozjaśniania to koloryzacja Dia przynosi Ci rozwiązanie! W Salon Expert jest na to niezawodny sposób – nowoczesne farby Dia od L’Oréal.

Jak działa Dia Richesse?

Farby Dia przeznaczone do koloryzacji półtrwałej – czyli takiej, która z czasem delikatnie i równomiernie zaczyna wypłukiwać się z włókna włosa przywracając mu wcześniejszy kolor. Farby Dia tworzą na włosach refleksów L’Oréal w tonacji jaśniejszej lub ciemniejszej. Każda koloryzacja tą techniką da niepowtarzalny, oryginalny efekt utrzymujący się nawet do 6 tygodni. Osiągnięcie go w Salon Expert zajmuje tylko ok. 20 minut!

Refleksy na ciemnych włosach? To możliwe!

Masz ciemne włosy i chciałabyś trochę je odświeżyć i nadać im blasku? Potrzebujesz subtelnej odmiany swojego ciemnego koloru włosów? Ty również możesz zdecydować się na refleksy! Farby do włosów Dia nadają włosom zachwycające refleksy bez rozjaśniania o kilka tonów bez względu na ich naturalny kolor! Co więcej, z łatwością nada refleksy nawet włosom farbowanym. Dla profesjonalistów z Salon Expert niemożliwe nie istnieje!

Dia Richesse – farby do włosów bez amoniaku

W przeciwieństwie do innych farb, które nadają włosom jaśniejszego koloru farby Dia nie niszczą włosów i nie ingerują drastycznie w ich strukturę. Dia Richesse to farby do włosów bez amoniaku, czyli substancji silnie rozjaśniającej, która niestety również linie rozchyla łuski włosa i doprowadza do ich łamania, wypadania i rozdwajania końcówek. Pomimo swojego delikatnego działania pokrywa nawet do 50% siwych włosów. Koloryzacja Dia dba o kondycję włosów, pielęgnuje się i chroni włókno włosa podczas całego procesu. Miękkie i jedwabiste włosy z pięknymi refleksami L’Oréal są na wyciągnięcie ręki!