ginekologia estetyczna

Korekta okolic intymnych tu i teraz!

Nie jesteś zadowolona z tego jak wyglądają Twoje okolice intymne? Chciałabyś, aby wyglądały tak jak dawniej? Doskonałym pomysłem jest plastyka laserem warg sromowych albo ich powiększenie. Możesz też pomyśleć o ich ujędrnieniu, tak aby znów być pewną siebie!

Ginekologia estetyczna zyskuje coraz szersze grono zainteresowanych. Dla wielu ludzi przestaje to już być temat tabu i coraz chętniej pragną poprawić sobie okolice intymne. Klinika Laser Med z Nowego Targu oferuje wiele rozwiązań dla naszych problemów od laserowego przycinania warg sromowych, po ich ujędrnianie aż po powiększanie. Każdy znajdzie coś dla siebie. Dodatkowo oferują również przycinanie warg sromowych czy laserowe obkurczanie pochwy. Wszystkie te zabiegi są nieinwazyjne, w pełni bezpiecznie i przeprowadzone w taki sposób,aby Pacjentka w jak najkrótszym czasie mogła wrócić do swoich codziennych obowiązków.

Wybierz z szerokiego spektrum możliwości!

Jednym z zabiegów, o którym warto wspomnieć na samym początku jest laserowe obkurczanie pochwy. Zespół luźnej pochwy występuje u kobiet, które przeżyły wiele porodów i w następstwie komplikacje po nich, drugim aspektem jest okres menopauzy gdzie następuje nieprawidłowe działanie narządu. Dochodzi do utraty elastyczności pochwy, a co za tym idzie utrata satysfakcji ze zbliżeń. Użycie lasera medycznego Fotona SPECTRO SP daje możliwość wykonania zabiegu prowadzących do obkurczenia pochwy. Błona śluzowa pochwy staje się bardziej elastyczna i napięta poprzez zwiększenie produkcji włókien kolagenowych i ich skrócenia. Laser ten poprzez swoje działanie ogrzewa tkanki i zawarty w nich kolagen przez co natychmiast ulega skurczeniu a włókna stają się krótsze i grubsze. Zaczyna się proces remodelowania kolagenu i neokolagenezy i na koniec tkanka jest wzbogacana o nowy kolagen dzięki czemu jest bardziej napięta i elastyczna co finalnie zmniejsza wiotkość pochwy.

Kolejnym z zabiegów jakie można przeprowadzić w klinice Laser Med jest laserowe przycinanie warg sromowych. Zbyt rozrośnięte wargi sromowe często powodują dyskomfort w kontaktach seksualnych czy codziennych czynnościach takich jak np. bieganie. Zabieg który wykonywany jest laserem jest zdecydowanie bezpieczniejszy niż tradycyjnie laserem. Stymulowana jest koagulacja tkanki unikając krwawienia. Ryzyko powstania blizn pooperacyjnych jest zmniejszane oraz redukowane jest odczucie dyskomfortu po zabiegu. Laser modeluje zewnętrzne części intymne, a dodatkowo zwiększa zwartość i elastyczność tkanki poprzez stymulację produkcji kolagenu.

Przy okazji przycinania warg sromowych warto wspomnieć o ujędrnianiu warg sromowych prowadzonym w tej samej klinice. Z wiekiem każda z nas traci jędrność okolic intymnych, jednak może poddać się rewitalizacji poprzez nawilżenie i napięcie skóry okolic intymnych. Zabieg ujędrniania warg sromowych opiera się na laserowym, precyzyjnie kontrolowanym efekcie termicznym w tkankach warg sromowych. Zainicjowany remodeling kolagenu oraz neokolageneza prowadzą do obkurczenia i ujędrnienia naświetlonych tkanek. Używany laser to Er:YAG o długości fali 2940nm z opatentowanym systemem gwarantującym najwyższe bezpieczeństwo.

Klinika oferuje również zabieg dla kobiet, które marzą o powiększeniu warg sromowych kwasem hialuronowym. Wargi sromowe są wypełniane poprzez wstrzyknięcie preparatu bazującego na kwasie hialuronowym powodującego zwiększenie objętości warg, dodatkowo kwas nawilża skórę oraz śluzówki i stymuluje fibroblasty do tworzenia nowego kolagenu. Dzięki temu skóra staje się odmłodzona, wygładzona i elastyczna. Innowacyjność terapii

Wypełnienie warg sromowych polega na wstrzyknięciu preparatu na bazie kwasu hialuronowego, który powoduje powiększenie warg. Ponadto kwas nawadnia skórę oraz śluzówki, jak również stymuluje fibroblasty do produkcji nowego kolagenu. Skóra staje się odmłodzona, bardziej elastyczna i wygładzona. Terapia jest tak innowacyjna, że działa w przypadku zmian anatomicznych, jak również problemów z wahaniem masy ciała czy przebytych chorób.

Ginekologia estetyczna to:

  • laserowa metoda korekty okolic intymnych,
  • bezbolesny i efektywny zabieg,
  • szybka rekonwalescencja,
  • poprawa komfortu życia codzienne.

Sprawdź więcej szczegółów w klinice Laser Med lub wejdź na stronę: https://www.lasermed.com.pl/ginekologia/