usuwanie owłosienia z twarzy Beautyskin

Laserowa depilacja twarzy – najlepsze rozwiązanie na problemy z uporczywym owłosieniem

W przypadku kobiet owłosienie na twarzy bywa bardzo kłopotliwym i uporczywym problemem. Może być ono spowodowane między innymi zaburzeniami hormonalnymi, zwiększoną ilością męskich hormonów, czyli androgenów, które są odpowiedzialne za powstawanie włosków na brodzie czy tworzenie się wąsika. Depilacja tych miejsc z wykorzystaniem specjalnych plastrów z woskiem jest nie tyle bolesna, ile bardzo krótkotrwała. Włoski mogą odrastać już po kilku dniach od depilacji i niestety znowu trzeba będzie powtórzyć tę nieprzyjemną czynność. Tego typu metoda może również powodować spore zaczerwienienie i podrażnienia, które z racji tego, iż skóra na twarzy jest wrażliwsza niż na ciele, dość długo się goją. Jednakże istnieje alternatywa, która daje trwałe rezultaty uwalniające nas od kłopotliwego owłosienia na twarzy. Jest to zabieg depilacji laserowej twarzy GentleLase, wykonywany w m.in. w warszawskiej klinice BeautySkin.

Dlaczego warto zgłosić się na zabieg laserowej depilacji twarzy?

Zabieg wykonywany laserem do epilacji gwarantuje trwały i w pełni zadowalający efekt, dzięki któremu możliwe jest pozbycie się nieestetycznego i uporczywego problemu owłosienia na twarzy. Obecne na rynku urządzenia do depilacji laserowej są na tyle delikatne, że nie powodują żadnych podrażnień ani nie uszkadzają naskórka. Dodatkowo zabieg jest praktycznie bezbolesny i nie wpływa na stan naszego zdrowia. Zastosowanie odpowiednich systemów chłodzących zmniejsza odczucie dyskomfortu do minimum, dzięki czemu od razu po nim można wrócić do wykonywania swoich codziennych obowiązków.

Niezawodny zabieg depilacji laserowej urządzeniem GentleLase

Na obecnym rynku medycyny estetycznej to właśnie GentleLase uważa się za jeden z najszybszych i najsilniejszych laserów, mających wielofunkcyjne zastosowanie. Dzięki niemu możliwe jest usunięcie włosków z każdej części twarzy i ciała. Nadaje się również do wszystkich typów cery, od tej najbardziej wrażliwej i skłonnej do podrażnień do całkowicie obojętnej na wpływ czynników zewnętrznych. Moc lasera GentleLase działa z taką siłą, iż włoski niszczone są całkowicie, dzięki temu nie mają możliwości ponownego wyrośnięcia. Zabieg epilacji laserowej twarzy urządzeniem GentleLase jest również idealny do osób, które cierpią na chorobę nadmiernego owłosienia, jaką jest hirsutyzm.

Czy depilacja laserowa twarzy jest bezpieczna?

Zabieg urządzeniem GentleLase gwarantuje bezpieczeństwo i precyzję w swoim działaniu. Ta nowatorska technologia posiada specjalny system chłodzący Dynamic Cooling Device, która przez cały okres trwania sesji zapewnia chłodną i przyjemną dla skóry temperaturę. Dzięki temu minimalizuje się możliwość powstania skutków ubocznych, takich jak zaczerwienienie miejsca zabiegowego. Zabieg GentleLase gwarantuje skuteczną laserową depilację wąsika, depilację laserową brwi oraz innych obszarów twarzy.

Jak przebiega zabieg za pomocą lasera do epilacji GentleLase?

Zabieg laserowej depilacji twarzy technologią GentleLase poprzedzony jest dokładną konsultacją. Podczas sesji używany do zabiegu laser emituję wiązkę światła o skoncentrowanej energii, która kolejno dociera do głębszych warstw skóry. Melanina, czyli barwnik znajdujący się w mieszku włosowym pochłania wytworzoną przez laser energię, której temperatura niszczy włos od środka. Metoda ta pozwala minimalizować dyskomfort, dzięki zastosowaniu odpowiedniego systemu chłodzącego DCD.

Więcej informacji na temat laserowej depilacji twarzy znajdziesz na stronie Kliniki Beauty Skin z Warszawy.