modelowanie ciała laserem efekty

Liposukcja laserowa – najskuteczniejsza broń w walce z uciążliwą tkanką tłuszczową!

Sezon wakacyjny zbliża się nieubłaganie. Jeśli ćwiczenia i diety nie przynoszą oczekiwanych efektów, a Ty marzysz o pięknie wymodelowanej sylwetce i usunięciu nadmiernej ilości tłuszczu, nie panikuj! Dzięki innowacyjnej technologii współczesnej medycyny estetycznej istnieje przełomowy sposób, dzięki któremu na spokojnie zdążysz idealnie wyrzeźbić ciało, bez konieczności używania skalpela. Mowa tu o nieinwazyjnym zabiegu Vaser Lipo z zakresu najnowszej laseroterapii do walki z uciążliwymi problemami sylwetki.

Liposukcja – co to znaczy?

Liposukcja to nowoczesny zabieg z zakresu medycyny estetycznej, który jest uważany przez specjalistów z warszawskiej Kliniki Miracki za najskuteczniejszą metodę wyszczuplania sylwetki. Liposukcja laserowa umożliwia trwałe usunięcie nadmiernie nagromadzonej tkanki tłuszczowej z obszarów ciała – biodra, uda, brzuch i pośladki. Dzięki innowacyjnej technologii, która polega na mechanicznej eliminacji tłuszczu, skutecznie zapobiega powstawaniu efektu ,,jojo”. Rewolucyjna technologia Vaser Lipo zapewnia spektakularne efekty wyszczuplające i usuwa nadmiar tłuszczu. Nie bez powodu zabieg liposukcji szczyci się mianem lidera w dziedzinie usuwania zbędnego tłuszczu i wyszczuplania ultradźwiękami, ponieważ ten nieinwazyjny zabieg sprawia, że możemy szczycić się idealnie wymodelowanym ciałem o gładkiej i jędrnej skórze.

Jak przebiega zabieg Vaser Lipo?

Zabiegu liposukcji laserowej Vaser Lipo polega na wykorzystaniu wiązki energii ultradźwiękowej, która jest wprowadzona przez cienką kaniulę pod skórę Pacjenta i w niezwykle precyzyjny sposób działa na komórki tłuszczowe. Ultradźwięki oddzielają złogi tłuszczowe od komórek, które je otaczają, nie naruszając nerwów, naczyń krwionośnych i tkanki łącznej. Redukowanie tłuszczu, wykorzystujące urządzenie Vaser Lipo, jest wykonywane w znieczuleniu miejscowym, więc nie przysparza bólu i trwa od 2 do 5 godzin.

Efekty zabiegu

Zapytaliśmy specjalistów z Kliniki Miracki, jakie są efekty zabiegu liposukcji ultradźwiękowej Vaser Lipo. Eksperci twierdzą, że efekty lipolizy ultradźwiękowej Vaser Lipo są widoczne stopniowo, w ciągu kilku tygodni, kiedy skóra Pacjenta przebudowuje się i wraca do zdrowej, optymalnej kondycji. Dzięki rewolucyjnej technologii stosowanej w zabiegu medycyny estetycznej możliwa jest liposukcja brzucha po ciąży, który może wrócić do swojego pierwotnego kształtu – bez konieczności użycia skalpela i w zupełnie bezpieczny sposób.

Ogromnym atutem przełomowego zabiegu laserowego jest długotrwałość – pod warunkiem dbania o zdrowy styl życia, rezultaty utrzymują się aż do kilku lat.

Jakie są zalecenia pozabiegowe?

Po zabiegu lipolizy ultradźwiękowej eksperci zalecają stosowanie odzieży uciskowej, która pomoże skórze szybciej wrócić do formy oraz utrzymać efekty odsysania tłuszczu przez najdłuższy czas. W celu wzmocnienia i przedłużenia wyników zabiegu laserem Vaser Lipo, wskazane jest też wykonywanie okresowo zabiegów, które pomogą utrzymać zdrową kondycję skóry.

Dużą zaletą zabiegu Vaser Lipo jest nie tylko jego wysoka skuteczność w modelowaniu sylwetki i ujędrnianiu ciała, lecz także całkowita bezbolesność. Zabieg liposukcji laserowej nie prowadzi do uszkodzenia zewnętrznej warstwy naskórka, jest dla Pacjentów bardzo bezpieczny i nie wymaga długiego okresu rekonwalescencji. Warto podkreślić, że liposukcja jest wykonywana bez użycia skalpela i nie powoduje powstawania nieestetycznych blizn. Bezpośrednio po zabiegu możemy wrócić do codziennego trybu życia i standardowych obowiązków.

Więcej informacji na temat liposukcji laserowej znajdą Państwo na stronie: klinikamiracki.pl.