Przedłuż efekt wakacyjnej fryzury. Wypróbuj produkty z serii Wild Stylers L’Oreal Professionnel

Efekt zmierzwionych i potarganych włosów to niesłabnący od kilku sezonów trend. Asymetryczne, zwichrzone jak po wyjściu z plaży, przypominają letni odpoczynek. Ten typ uczesania szczególnie korzystnie prezentuje się na włosach średnich. Jeśli chcesz zachować wakacyjny look jeszcze długo po powrocie z urlopu – teraz to proste! Wypróbuj produkty z serii WILD STYLERS L’oreal Professionnel dostępne w Salon Expert.

Jak uzyskać efekt potarganych włosów?

Potargane i zadziorne stylizacje włosów wciąż nie wychodzą z mody. Takie fryzury sprawiają, że wygląda się młodziej! Ich ułożenie nie zajmuje dużo czasu, ani nie wymaga specjalnych umiejętności.  Jak osiągnąć taki efekt? Sprawdź, to wcale nie jest trudne! Eksperci L’Oreal stworzyli serię kosmetyków do profesjonalnej stylizacji włosów pozwalającą uzyskać efekt potarganych włosów. Linia WILD STYLERS składa się z:

– żelu wichrzącego,

– pasty strukturyzującej,

– teksturyzującego pudru w sprayu,

– mineralnego sprayu utrwalającego,

– sprayu teksturyzującego,

– pudru strukturyzującego.

Pamiętaj, że podstawą każdej stylizacji są zdrowe i zadbane włosy. Zwłaszcza po wakacjach powinnaś zadbać o ich kondycję. Palące słońce, suche powietrze, wyjazdy nad morze – to wszystko może sprawić, że kondycja włosów pogorszy się. Po powrocie z urlopu zadbaj o solidną porcję składników regenerujących, których dostarczą odpowiednio dobrane maski i odżywki. Koniecznie podetnij też końcówki – to doskonała metoda na odzyskanie pożądanego kształtu fryzury i przywrócenia włosom sprężystości.

Modelowanie włosów

Jeśli jesteś posiadaczką prostych włosów do uzyskania efektu potarganych fal będzie ci potrzebna prostownica. Po umyciu wysusz włosy na grubej szczotce. Następnie nakładaj pojedyncze pasma na rozgrzaną wcześniej prostownicę i modeluj luźne fale. Utrwal fryzurę za pomocą odpowiedniego produktu z serii WILD STYLERS.

Jeśli twoje włosy są kręcone lub lekko falowane, po umyciu pozwól im naturalnie wyschnąć utrwalając skręt jednym z produktów nadających włosom efekt kontrolowanego nieładu. Możesz także użyć suszarki z dyfuzorem. Po wysuszeniu włosów zaaplikuj produkt do stylizacji i dokończ stylizację ugniatając włosy ręka.

Linia WILD STYLERS – produkty:

  • SCRUFF ME – ŻEL WICHRZĄCY nadaje włosom efekt potarganych i zmierzwionych włosów. Idealny do wykończenia fryzury. Pozwala kreować spiczaste końce włosów. Natychmiast utrwala fryzurę, efekt utrzymuje się 24 godziny.
  • DEPOLISH – PASTA STRUKTURYZUJĄCA strukturyzuje i matuje włosy. Pozwala uzyskać efekt dowolnie kreowanego artystycznego nieładu. Bardzo mocny efekt.
  • SPRAY SAVAGE PANACHE – TEKSTURYZUJĄCY PUDER W SPRAY’U dodaje włosom objętości i naturalnego wyglądu włosów w ruchu. Jest suchy w dotyku.
  • CREPAGE DE CHIGNON – MINERALNY SPRAY UTRWALAJĄCY zapewnia efekt dzikiej grzywy. Bardzo mocne utrwalenie
  • BEACH WAVES – SPRAY TEKSTURYZUJĄCY nadaje włosom efekt plażowych fal.
  • NEXT DAY HAIR – PUDER STRUKTURYZUJĄCY – pozwala uzyskać efekt gniecionych, lekko zmierzwionych włosów.