Przywróć swojej skórze gładki i młody wygląd: wypróbuj profesjonalny lifting twarzy

Wszyscy marzymy o pięknej i gładkiej skórze. W trosce o młody wygląd dbamy o odpowiednią pielęgnację i regularnie korzystamy z zabiegów kosmetycznych. Niestety, nie zawsze są na tyle wystarczające, aby mogły zapewnić nam wymarzony efekt. Spektakularne rezultaty gwarantują jedynie zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej oferowane przez renomowane kliniki. Specjaliści zajmujący się medycyną estetyczną już od lat proponują nam sprawdzony i cieszący się niesłabnącą popularnością lifting twarzy, który pozwala uzyskać znakomite efekty w postaci wygładzonej i młodszej skóry.

Na czym polega zabieg face liftingu?

Lifting twarzy jest jednym z najczęściej wykonywanych zabiegów z dziedziny medycyny estetycznej. Obok liposukcji, korekcji nosa, powiększania lub zmniejszania piersi, to właśnie na face lifting decyduje się spora grupa pacjentów zainteresowana skorzystaniem z osiągnięć chirurgii plastycznej. Ten rodzaj zabiegu kosmetycznego jest procedurą stosowaną w celu nadania skórze młodzieńczego wyglądu. Dzięki usunięciu nadmiaru skóry z twarzy i szyi specjalista może zredukować lub usunąć uporczywe zmarszczki i nierówności pojawiające się na skórze wraz z wiekiem. W trakcie wykonywania pełnego liftingu twarzy możliwe jest też odtworzenie prawidłowego napięcia tkanek leżących głębiej, tj. mięśni i powięzi twarzy.

Zainteresowani tematyką liftingu twarzy, zapytaliśmy ekspertów z bydgoskiej kliniki chirurgii plastycznej Bieńkowski o to, jakie rezultaty zapełnia pełen lifting twarzy i dlaczego ta metoda jest tak popularna na rynku medycyny estetycznej.

Zaufaj ekspertom z Centrum Medycznego Bieńkowski

Klinika dr. Bieńkowskiego w Bydgoszczy oferuje szeroki zakres usług z dziedziny chirurgii plastycznej. Jednym z najczęściej wybieranych zabiegów jest pełen lifting twarzy, który pacjenci cenią za skuteczne i długotrwałe odmłodzenie skóry twarzy. Innowacyjność tej metody pozwala uzyskać spektakularne efekty na długi czas. Specjaliści zajmujący się wykonywaniem liftingu twarzy w Centrum Medycznym Bieńkowski w Bydgoszczy podkreślają, że wszelkie działania podejmowane w klinice odbywają się z zachowaniem najwyższej jakości standardów i bezpieczeństwa. Plan leczenia każdorazowo jest ustalany indywidualnie i dopasowany do potrzeb oraz oczekiwań pacjenta.

Warto mieć na uwadze, że zbiór metod operacyjnych, które wykorzystywane są w face liftingu, obejmuje różne głębokości preparowania tkanek oraz różne techniki działania. Wielkość przemieszczania tkanek i podwieszania głębszych warstw skóry podczas face liftingu ma zasadnicze znaczenie w uzyskaniu znaczącej oraz trwałej poprawy wyglądu. Najnowocześniejsze techniki wykorzystane w liftingu skóry twarzy pozwalają specjalistom z kliniki dr. Bieńkowskiego w Bydgoszczy na usunięcie znacznej części zmarszczek widocznych na jej powierzchni. Niekiedy pacjenci decydują się zarówno na face lifting, jak i dodatkowe, bardziej powierzchowne zabiegi, które pozwalają na zwiększenie osiągniętych rezultatów.

Młodszy wygląd na długi czas

Pierwsze efekty zabiegu widoczne są po kilku dniach od jego wykonania, a pełne rezultaty po dwóch lub trzech miesiącach. Pacjenci Centrum Medycznego Bieńkowski, którzy zdecydowali się na pełen lifting skóry, widzą, że skóra jest wyraźnie wygładzona i naciągnięta, a zmarszczki zredukowane. Warto mieć świadomość tego, że uzyskane dzięki niemu efekty będą widoczne już przez całe życie. Jak podkreślają specjaliści z bydgoskiej kliniki chirurgii plastycznej dr. Bieńkowskiego, nawet kilka lub kilkanaście lat po wykonaniu face liftingu skóra pacjenta będzie wyraźnie młodsza. W razie potrzeby, na życzenie pacjenta, zabieg można powtórzyć za kilka lub kilkanaście lat.

Chcąc uzyskać więcej informacji o liftingu twarzy w Centrum Medycznym Bieńkowski w Bydgoszczy, należy odwiedzić stronę kliniki dostępną w internecie lub umówić się na wizytę telefonicznie.