Wszechstronna pielęgnacja włosów z kosmetykami Matrix Biolage

Nasze włosy są nieustannie narażone na uszkodzenia: czynniki zewnętrzne takie jak słońce i wiatr, stylizacja, działanie wysokich temperatur. To wszystko sprawia, że włosy stają się osłabione i tracą swoje naturalne piękno. Aby je odbudować trzeba czasu i właściwej pielęgnacji – tę ostatnią zapewnią kosmetyki firmy Matrix z serii Biolage, czerpiącej siły z natury.

Kosmetyki Matrix Biolage R.A.W. – tylko naturalne składniki

Gama produktów Biolage R.A.W. powstała w oparciu o naturalne składniki, niemal wszystkie z nich są pochodzenia roślinnego. Wśród nich możemy znaleźć olej kokosowy (seria Nourish), który wzmacnia włosy i nadaje im blask, olej z nasion słonecznika (seria Uplift) , bogaty w kwasy Omega 3 pogrubiające włosy, czy nasiona kolendry (seria Recover), zapewniające ich wzmocnienie i blask.

Wszystkie inne składniki pochodzenia syntetycznego wspomagają aktywację składników naturalnych, służą zagęszczeniu lub pienieniu kosmetyków. Dzięki tak dobranej formule mamy pewność, że produkty Biolage nie naruszają standardowego pH skóry głowy oraz nie powodują innych uszkodzeń, co niekiedy zdarza się w kosmetykach w pełni chemicznych.

Biolage – dla kogo i na co?

Nie tak łatwo jest znaleźć odpowiedni produkt do swojego rodzaju włosów. Mogą być one cienkie, łamliwe, mocno zniszczone, suche, farbowane… Gama Biolage dzieli się na różne linie – R.A.W., Pielęgnację Podstawową, Pielęgnację Zaawansowaną i Oczyszczające Odżywki.

  • Jeżeli twoje włosy są wrażliwe i żyjesz w stresie… Biolage R.A.W. Recover – restytuuje połysk uwrażliwionym włosom, poddamym czynnikom stresu. W składzie ma jagody goji (silnie detoksykujące), olej z nasion kolendry, glinkę kaolinową i ekstrakt z juki. 97 % składników jest pochodzenia naturalnego; bez sztucznych barwników, parabenów i silikonów. Dostępny szampon, odżywka i maska.
  • Jeżeli twoje włosy potrzebują pogrubienia i większej objętości… Biolage R.A.W. Uplift. Dba o zdrowy, naturalny wygląd włosów, pogrubia ich strukturę i odżywia. Pomagają w tym między innymi: czarny sezam, grejpfrut, kiwi. W ofercie szampon, odżywka i maska.
  • Jeżeli twoje włosy są przesuszone… Biolage R.A.W. Nourish – zapewnia włosom miękkość i głębokie nawilżenie, dzięki ekstraktom z quinoa i miodu w szamponie, olejkowi kokosowemu w odżywce i glince z marokańskiej larwy w masce.
  • Jeżeli chcesz wygładzić swoje włosy… Replenish Oil Mist do każdego rodzaju włosów zapewnia im miękkość i połysk.

Blask, nawilżenie, oczyszczenie – Pielęgnacja Podstawowa Biolage

Masz problemy suchymi, matowymi lub delikatnymi włosami? A może twoja skóra głowy potrzebuje odżywienia? Biolage ma na to sposób. W pielęgnacji podstawowej znajdziemy produkty do włosów farbowanych, z łupieżem, przesuszonych i potrzebujących blasku oraz objętości.

  • ColorLast – dla włosów farbowanych; odbudowuje włosy po koloryzacji i pomaga zachować kolor (szampon, ampułka, odżywka, maska)
  • SugarShine – usuwa zanieczyszczenia odpowiedzialne za matowienie a także nadaje włosom miękkości (szampon, ampułka, odżywka, maska)
  • Scalpsync – do włosów z łupieżem. Oczyszcza i koi skórę głowy, eliminuje oznaki łupieżu przy przedłużeniu żywotności włosów (szampon, odżywka, serum, ampułka)
  • VolumeBloom – przeznaczony do pielęgnacji włosów delikatnych, bez objętości
  • HydraSource – do włosów suchych i zniszczonych

Możesz przywrócić włosom blask i miękkość a ich pielęgnacja nie musi już być uciążliwa. Jeżeli cenisz sobie naturalne składniki i naturalne efekty zapoznaj się z pozostałymi liniami (Pielęgnacja Zaawansowana i Oczyszczające odżywki) na Matrix.