Zadbaj o idealne i szczupłe nogi na lato z Accent Prime

Do nadejścia lata zostało jeszcze trochę czasu, ale my już z utęsknieniem myślimy o ciepłych i słonecznych dniach. Wakacje to przecież czas, kiedy chcemy pochwalić się pięknym ciałem. Wielu kobietom zależy, aby z wdziękiem prezentować wówczas swoje nogi. Właśnie teraz warto szczególnie zadbać o ich wygląd, żeby latem bez skrępowania odsłaniać je w ulubionych strojach. Doskonałym rozwiązaniem może być zabieg Accent Prime, dzięki któremu wysmuklisz i odmłodzisz swoje nogi szybciej niż myślisz.

Utrata jędrności skóry kolan i ud – przyczyny

Skóra wokół kolan i ud również jest podatna na szybką utratę jędrności. Kiedy staje się wiotka, zaczyna nieestetycznie obwisać, co przekłada się na fatalny wygląd naszych nóg. Przyczyn utraty elastyczności skóry może być wiele, m.in.: naturalny proces starzenia się organizmu, szybki spadek masy ciała, zaburzenia hormonalne czy brak aktywności fizycznej. Warto więc zadbać o ujędrnienie problematycznych miejsc na naszych nogach (uda, kolana), a skutecznie pomoże nam w tym zabieg Accent Prime.

Accent Prime – na czym polega jego działanie?

Accent Prime to nowoczesne urządzenie, które pozwala na przeprowadzanie zabiegów modelujących i wyszczuplających sylwetkę, a także redukujących cellulit. Platforma wyposażona jest w kilka głowic, pozwalających idealnie dobrać je do danego obszaru ciała. Accent Prime swoją skuteczność opiera na połączeniu technologii RF (fali radiowej unipolarnej) oraz ultradźwięków. Specjaliści z Kliniki Sthetic dr Jagielskiej dodają, że zabieg można wykonywać zarówno na skórze twarzy, jak i całego ciała.

Accent Prime – misja uda i kolana

Zabieg Accent Prime może być z powodzeniem przeprowadzany na skórze nóg. Skutecznie radzi sobie z tkanką tłuszczową oraz wiotką skórą na udach i wokół kolan. Unikalne połączenie technologii ultradźwięków z falami radiowymi dociera do źródła problemu i skutecznie go niweluje. Zabieg działa wyszczuplająco i modelująco na nogi. Skóra, dzięki stymulowaniu włókien kolagenowych staje się ujędrniona, a także wyraźnie odmłodzona. Accent Prime pozwala również na redukcję cellulitu na udach oraz wymodelowanie pośladków. Dzięki niemu Twoje nogi będą kompleksowo przygotowane na powitanie lata!

Jak wygląda zabieg?

Podczas zabiegu odpowiednia głowica przykładana jest do skóry. Emitowane są wówczas równomiernie rozkładające się ultradźwięki, które rozgrzewają tkankę i niszczą komórki tłuszczowe. Dodatkowo pobudzone zostają włókna kolagenowe, co przekłada się na naturalną regenerację skóry. Liczba koniecznych do wykonania sesji jest zawsze dobierana indywidualnie dla każdego pacjenta.

Zalety zabiegu:

  • zabieg można wykonywać na różnych głębokościach skóry, co przekłada się na jego skuteczność,
  • zabieg jest bardzo bezpieczny, przeznaczony dla każdego rodzaju skóry,
  • zabieg pozwala na osiągnięcie długotrwałych efektów,
  • dzięki systemowi chłodzenia jest komfortowy i bezbolesny,
  • zabieg nie wymaga okresu rekonwalescencji.

Przeciwwskazania:

  • ciąża,
  • rozrusznik serca,
  • ciężkie i przewlekłe choroby nerek i wątroby,
  • choroby zapalne skóry,
  • choroba nowotworowa.

Jeśli chcesz bez skrępowania prezentować piękne i smukłe nogi już w najbliższe lato, zdecyduj się na zabieg Accent Prime! Poradzi sobie z ujędrnieniem skóry nawet w tak problematycznych miejscach jak kolana czy uda.

Więcej informacji na temat Accent Prime znajdziemy na stronie Kliniki Sthetic.pl.