Zadbaj o piękny uśmiech – zdecyduj się na aparat ortodontyczny!

Aparaty stałe, kosmetyczne czy retencyjne są coraz popularniejszym sposobem na osiągnięcie pięknego i zdrowego uśmiechu. Metod leczenia nie brakuje, a specjaliści z zakresu ortodoncji proponują nam coraz to dogodniejsze i efektywniejsze rozwiązania. Zanim wybierzesz aparat ortodontyczny dla siebie, sprawdź, która klinika ortodontyczna oferuje nie tylko najszerszy zakres usług, lecz także ma wieloletnie doświadczenie w leczeniu.

Uśmiech to podstawa

Nie bez przyczyny mówi się, że uśmiech jest naszą wizytówką. Piękne i zadbane zęby dodają pewności siebie i mogą stać się naszym największym atutem. Na szczęście na prostowanie zębów nigdy nie jest za późno – szeroki zakres leczenia ortodontycznego pozwala dzisiaj na uzyskanie pięknego uśmiechu w każdym wieku. Wystarczy odpowiednio dobrane leczenie i opieka doświadczonego specjalisty, aby usunąć wady zgryzu i wyprostować zęby.

Zainteresowani kwestią skuteczności oraz przebiegu całego procesu leczenia ortodontycznego, postanowiliśmy zapytać ekspertów z ORTOFAN Clinic o to, kto może podjąć leczenie za pomocą aparatu ortodontycznego i jaką metodę leczenia najlepiej wybrać.

Wybierz optymalną metodę leczenia w ORTOFAN Clinic!

ORTOFAN Clinic specjalizuje się w leczeniu ortodontycznym i stomatologicznym u dzieci oraz dorosłych. Doświadczeni specjaliści wdrażają i przeprowadzają leczenie przy udziale aparatów stałych, ruchomych lub aparatów kosmetycznych. Aby zapewnić pacjentom najwyższy komfort leczenia, placówka dysponuje własnym sprzętem diagnostycznym (RTG wewnętrznym, pantomogramem czy telerentgenogramem), stomatologicznym oraz ortodontycznym. Podczas leczenia ortodontycznego wykorzystywane są najnowsze technologie, które pozwalają maksymalnie skrócić i ułatwić cały proces leczenia. W ORTOFAN Clinic pacjenci mogą liczyć na fachową opiekę i przyjazną atmosferę podczas leczenia. Placówka dużą wagę przykłada nie tylko do końcowego efektu leczenia, lecz także dobrego samopoczucia podczas całego procesu noszenia aparatu ortodontycznego i prostowania zębów.

Aparat ortodontyczny dla każdego

Decydując się na leczenie ortodontyczne w warszawskiej klinice ORTOFAN Clinic pacjenci mogą wybrać taki aparat ortodontyczny, który będzie najbardziej odpowiadał ich potrzebom oraz pozwoli osiągnąć pożądane efekty. W ofercie placówki znajdują się zarówno aparaty zdejmowane, jak i aparaty stałe. Każdy z nich ma inne właściwości i zastosowanie, dlatego wybór właściwego z pewnością zasugeruje nam specjalista.

W klinice stomatologicznej ORTOFAN Clinic można odbyć leczenie za pomocą m.in.:

  • aparatu elastycznego – elastyczny rodzaj aparatu ortodontycznego, który jest zdejmowanym aparatem czynnościowym,
  • aparatu samoligaturującego kosmetycznego – znakomite rozwiązanie dla wszystkich, którym zależy na tym, aby aparat ortodontyczny był jak najmniej widoczny. Aparat kosmetyczny nie posiada ligatur (tj. elastycznych modułów), a jego działanie opiera się na działaniu aktywnych klapek, które utrzymują łuk ortodontyczny w zamkach,
  • aparatu Incognito – aparat ortodontyczny, zapewniający maksymalny poziom dyskrecji i komfortu. To niewidoczny aparat językowy, będący najnowocześniejszym aparatem stałym dostępnym obecnie na rynku.

Pod opieką specjalisty

Pacjenci ORTOFAN Clinic są pod opieką najlepszych specjalistów w swojej dziedzinie, którzy zajmują się leczeniem ortodontycznym od wielu lat. Nie tylko prawidłowy dobór aparatu ortodontycznego jest kluczowy dla powodzenia leczenia, lecz także jego odpowiednie prowadzenie. Specjaliści z ORTOFAN Clinic podkreślają, że regularne wizyty kontrolne mają duże znaczenie dla przebiegu leczenia ortodontycznego. Podczas wizyt w gabinecie lekarz sprawdza działanie aparatu stałego, dostosowuje go do nowego położenia zębów oraz aktywuje do dalszego działania. Tylko regularne spotkania z prowadzącym specjalistą pozwolą na osiągnięcie wymarzonych efektów szybko i bezpiecznie.

Aby dowiedzieć się więcej o aparatach ortodontycznych dostępnych w ORTOFAN Clinic w Warszawie, odwiedź stronę placówki dostępną w internecie.